Pristatymas

Pristatymas


Internetinėje parduotuvėje “mesosdraugas.lt” prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakytas prekes pristatysime Jums į namus.

Prekių pristatymo kaina 2,90 euro Vilniaus miesto teritorijoje. Minimalus pirkinių krepšelis 28 eurai. Perkant už 50 eurų pristatysime nemokamai. Ši kaina yra pateikiama, atliekant užsakymą. Prekės pristatomos nurodytu adresu arba į kitą
pirkėjui patogią vietą.

Prekių pristatymas užtrunka nuo 1 iki 3 darbo dienų nuo Jūsų apmokėjimo ir pinigų įskaitymo į MB Dubas sąskaitą.

Priimdamas prekes, pirkėjas privalo patikrinti siuntos komplektaciją ir pristatytų prekių buklę. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:

1. prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;

2. prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros
metu.

Mes neatsakome už duomenų įvedimo metu padarytas klaidas ar netikslumus, todėl rekomenduojame itin kruopščiai užpildyti ir pakartotinai patikrinti savo registracijos duomenis ir prekių pristatymo adresą.

UŽSAKYTŲ PREKIŲ PRISTATYMO VĖLAVIMAS:

Mes darome viską kas yra įmanoma, siekdami užtikrinti, savalaikį užsakytos ir apmokėtos prekės pristatymą. Tačiau pristatymo vėlavimo atvejai gali pasitaikyti ir dėl nuo mūsų nepriklausačių ar dėl nenumatytų aplinkybių. Nei “mesosdraugas.lt”, nei siuntėjas arba vežėjas negali visiškai pilnai užtikrinti to, kad pirkinys pasieks Jus būtent per iš anksto numatytą pristatymo laikotarpį.
Taip pat mes neprisiimame atsakomybės už jokias pasekmes, kurias gali sukelti prekės pristatymas vėliau negu mūsų puslapyje nurodytas standartinis pristatymo laikotarpis. Visa nuostolių ar žalos rizika dėl prekių pristatymo datos ir laiko prisiima pirkėjas.